Microcement 

Duvar & Zemin Kaplama

Dekorasyon herkes için farklıdır, bizim için ise yaratıcı, pratik ve güzel gözüken her şey iyi bir dekorasyondur. Açıkçası betonun dahil olduğu tasarımlar daha çok tercihimiz. Başlangıçta ne yapmanız gerektiğini bilemeyebilirsiniz, ancak yaşam tarzınız olacak bu adım ve  minimalist dekorasyon ile kendinizi iyi hissedeceksiniz.


Evlerimizi dekore etmeyi düşündüğümüzde zeminler ve duvarlar genellikle göz ardı edilir, ancak Cementare Microcement duvar ve zemin kaplamalarınızı dekore etmek için ideal bir malzemedir. Hem ticari hem konut projelerinde kullanılmaktadır. Şu anda tüm dünyada trend olan dekoratif son kat kaplamalarıdır. Polimerlerle karıştırılmış yüksek performanslı çimento olup, mikro kaplama ve ultra ince çimento görevi görür. Her türlü yüzeye hem dıştan hem de içten dikey ve yatay olarak uygulanabilir. Esas olarak sıva, beton, harç, çimento, metal ve benzeri diğer yapı malzemelerini örtüp üzerine dekoratif bir görünüm vermek için kullanılır. Harika bir yüzey ve mükemmel bir doku sağlar..bu nedenle dünyanın her yerinde iç mimarlar tarafından tercih edilir. Alanınıza, diğer kaplama türlerinin size sağlamadığı benzersiz bir karakter verir.

Cementare Microcement; beton görünümlü duvar ve zemin kaplamaları için özel olarak üretildi. Yumuşak çizgileri ve kesintisiz görünümü ile klasik beton görünümlü zeminlerden esinlenildi. Desen yoğunluğuna bağlı olarak daha koyu veya daha açık alanlara sahip olsa da genel olarak dengeli bir yapıya sahiptir. Mat dokusu ve gri tonu her türlü malzemeyle uyum sağlar ve her tip uygulamada estetik sonuç verir. Microcement her türlü zemin üzerine ince katmanlar şeklinde uygulanır. Hafif yük trafiğine maruz kalan kafe, ofis, banyo, ev dekorasyonu, beton görünümlü iç ve dış cephe zemin, duvar ve tavan kaplamaları için formüle edilmiştir.

microcement uygulama

Gelenek ile modernliği birbirine bağlayan aydınlık mekanlar yaratmayı amaçlayan saf ve ince çizgiler. Zeminlere ve duvarlara uygulanan microcement, mekansal bir ferahlık, konfor ve temizlik hissi yaratır. Alana kişilik katmanın yoludur.


MİCROCEMENT KAPLAMA

Microcement ürünümüz, mala veya spatula ile uygulanan, iç ve dış mekanlarda kullanılan yüksek kaliteli bir yüzey kaplamasıdır. Malzeme, duvarlarda, zeminlerde, banyolarda ve mobilya üzerinde çekici görünümlü, derzsiz ve benzersiz beton yüzeyler oluşturur.
Microcement kaplama, çimento özlü, doğal olarak yanmaz malzemedir..Nemli ortamlarda  sorunsuz kullanılabilir ve alkali özelliğinden dolayı küf oluşumuna kesinlikle izin vermez. Ayrıca microcement düşük oranda plastik katkı maddesi içermesi nedeniyle emisyonu son derece düşüktür ve yaşam alanlarında kullanıma çok uygundur.
Microcement uygulaması kolaydır.. Doğru yüzey hazırlığı ile hemen hemen her yüzeye uygulanabilir. Uygulama kolaylığı  için zemininize uygun gerekli yardımcı malzemeleri ürün ile birlikte veriyoruz...
Microcement toz halinde tedarik edilir ve bu nedenle kuru bir ortamda çok uzun süre saklanabilir. Kullanım için toz su ile karıştırılır ve pigmentlerimiz eklenerek istenildiği gibi renklendirilir. 

Microcement fiyatları, uygulama detayları ve projeniz ile ilgili sorularınız için aşağıdaki seçeneklerden bizlere
ulaşabilirsiniz..

İ L E T İ Ş İ M

Küçükyalı Mahallesi, Şevkiçavuş Sokak.
No: 2-13 Maltepe / İstanbul 
info@cementare.com
+90 216 706 89 59

A B O N E  O L U N

Güncel ürün, haber ve kampanya bilgilendirmelerimiz için...

Made with Mobirise web page builder