Beton Mobilya & Aksesuar 

Beton kaplamalar herhangi bir yüzeye kolayca uygulanabilir, bu da onları modern mimari çizgisinde çekici bir malzeme haline getirir. Sahip olduğu pek çok avantaj sayesinde, her dekorasyona uygun bir çözümle, bol seçenekli, çok sıcak ve benzersiz bir görünüm verir.

Betondan yapılmış çağdaş mobilyalarımızı hiç gördünüz mü? Büyük olasılıkla ahşaptan yapılmış ve betona benzeyen özel bir kaplama ile kaplanmıştır. Bu kaplamaya mikro çimento denir. Beton mobilyaların bu şekilde yapılmasının ana nedeni ağırlık tasarrufudur. Ama sadece bu değil...

beton masa


Beton Sehpa

Sahiplerinin ikinci bir hayat vermek istediği, genellikle aşınmış masalar için Cementare kaplama malzemesi olarak kullanıyor..yada tasarladığınız her mobilyayı ürünümüz ile benzersiz kılabilirsiniz. Cementare'nin teknik özellikleri, direnci ve sızdırmazlığı sayesinde, herhangi bir yüzey, dokunuşta pürüzsüz ve bir kaya gibi güçlü bir hal alır.

beton sehpa


Beton Masalar

Beton masa, her türlü dekorasyonda modadır. İster daha rustik bir tarz seviyor olun, ister minimalist masalar, ürünümüz ile istediğiniz beton görünümü elde etmeniz mümkün.

Beton ile düzgün ve kesintisiz yüzeyler elde edebilirsiniz; Beton kaplamalar, her tür masa yüzeyini kaplamaya uygundur. Modern bir görünüm için mat, saten veya parlak bir yüzey olarak uygulanabilir. Beton görünümlü bir masa üstü elde etmenin uygun maliyetli yolu Cementare kullanmaktır. Cementare, MDF veya laminant üzerine elle uygulanan bir beton kaplamadır. Betondan çok daha hafif ve daha modern bir yüzey elde edebilirsiniz.

beton lavabo


Banyolarda Beton

Evlerimizi dekore ederken daha fazla kişiselleştirme arıyoruz. Yeni dekorasyon teknikleri sayesinde artık çok sayıda mikro çimento mobilya tamamen ölçüye göre üretilebilmektedir. Lavabo ve lavabo mobilyaları da buna dahildir.

Tecrübemiz sayesinde, duvar, lavabo ve mobilya arasında tüm bu malzemelerin aynı parça olduğu hissini veren derzsiz, benzersiz bir yüzey elde ediyoruz..

Cementare, mobilyalarınıza vermek istediğiniz doğal veya endüstriyel hava için bir ev veya işyerinde ideal bir tamamlayıcıdır, çünkü seçilen dokulara veya renklere bağlı olarak görünümü kökten değiştirir. 

beton aydınlatmaBeton Aydınlatma

Betonun çok yönlülüğü ve işlenebilirliğinin avantajı sayesinde, tasarımcılar aydınlatma sektörü için her türden farklı tasarımlar oluşturarak bundan yararlanmıştır. Nesneye eğlenceli, taze ve neşeli bir karakter veren parlak ve flüoresan renklerle bile sarkıt lambalar, masa lambaları ve duvar aplikleri kaplanabilir.

beton merdiven


Beton Merdivenler

Beton kaplama merdivenler giderek daha popüler hale geliyor. Bakımı kolay, modern ve çok estetik. Cementare sayesinde merdivenlerde ve zeminde tek tip, zarif bir etki elde edebiliriz ...

beton kapı


Beton Kapılar

Kapı ile duvar arasındaki entegrasyonu Cementare'den başka bir malzeme bu kadar güzel sağlayamaz...Ürünümüzün farklı yüzeylerde aynı bitişi sağlaması sayesinde kapı ve duvar arasında süreklilik sağlanır...

beton mutfak tezgahı


Sorunsuz Çalışma Yüzeyleri

Pürüzsüz beton yüzeyler, mekanlarınızda temizliği kolaylaştırır. Çalışma masalarında, resepsiyon masalarında, mutfak tezgahlarında....

beton konsol


Beton mobilyalarda sınırsız tasarım özgürlüğü

Tasarladığınız mobilyalarınızı beton görünüm ile kaplayabileceğinizi unutmayın. Küçük metrajlı alanlarda malzemeyi uygulamak daha kolaydır. Daha fazla bilgi almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin...BETON MOBİLYA ÜRÜNLER

beton kanepe
ANGELİCA


Endüstriyel tarzı sever misiniz? Beton ve demir arasındaki doğru karışım..Lüks, modern ve güncel bir tada sahip..koridor, oturma odası ve bekleme odası için idealdir.

BETON KONSOL
Ölçüler: 110 x 40 x Y80 cm

beton konsol
FISSE


Derinliği azaltılmış, temel ve modern çizgilere sahip Fisse konsol masası...

BETON KONSOL
Ölçüler: 90 x 30 x Y75 cm

LACOPO


Lacopo koleksiyonu, mikro beton malzemeden yapılmış, sağlam ve her türlü nesneyi düzenlemek için güvenli 4 elementten oluşur.

BETON RAF
Ölçüler: 59 x 14,5 x Y17 cm
Küp Raf Seti: 4

GUIDITTA


Çok yönlü ve yaratıcı unsurlar arayanlar için mobilya çözümü.Evin her alanına uygun olan Guiditta, ihtiyaçlarınızı karşılayan mobilya parçasını temsil eder. Tercihlerinize göre küplerimizi hem yatay hem de dikey olarak düzenleyebilirsiniz..birçok yüzey ve
kombinasyonda size yardımcı olur. Dikdörtgen şeklin iki ayrı bölmesi vardır, bu sayede eşyalarınızı, kitaplarınızı vb. daha iyi organize edebilirsiniz.
Özel kombinasyonlar oluşturur...

BETON RAF
Ölçüler: 59 x 14,5 x Y30 cm
Küp Raf Seti: 1

beton görünümlü masa
EVOLUTION


Temel ve temiz hatlar ve mükemmel işlevsellik.
Evolution TV kabininin montajı ve temizliği kolaydır, cam raf cihazlarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar.
Modern mobilyalar için tasarlanan Evolution TV kabini, tasarımsal bir çözüm arayanlara ithaf edilmiştir.

BETON TV ÜNİTESİ
Ölçüler: 112 x 40 x Y36 cm

RACHALE


Her yatak odasını süsleyen tamamlayıcı..
Duvara asabilir ve oda tasarımını değiştirebilirsiniz.
Rachale komodin, orijinal ortamlar yaratmak için de kullanışlıdır ve en anonim odaya bile bu ekstra dokunuşu vermeyi başarır.

BETON KOMODİN
Ölçüler: 45x25x15 cm

TAVOLINI


Modern ve vazgeçilmez bir tasarıma sahip sehpayı keşfedin "W" şeklindeki özel çizgisi sizi kendine hayran bırakacak..Oturma odanızın ortasında, televizyonun önünde veya kanepenin yanında yer alan modern Tavolini sehpa, herkesin nefesini kesecek!

BETON SEHPA
Ölçüler: 50 x 33 x Y40 cm

hafif beton masa
CLASSICO


Basit çizgilere sahip classico sehpa, modern tarzda dekorasyon için mükemmel bir beton kaplama üründür.
Oturma odalarını süslemek için idealdir..  

BETON SEHPA

masa beton
GRIGIO


Bu sehpa bizim gözdemiz!
Grigio nun temel çizgileri, küçük boyutları ama harika bir karakteri var. Oturma odanıza şık bir dokunuş katacak.

BETON SEHPA
Ölçüler: 90 x 60 x H21 cm

beton yemek masası
ICUBE


Endüstriyel ve minimalist bir tarzdan ilham alan tasarımcılarımız, bu sehpayı minimal bir tarz ama muazzam bir etki ile yarattı.

BETON SEHPA
Ölçüler: 60 x 60 x Y18 cm

beton orta sehpa
LUXURY


Betonun kendine özgün duruş ve gücünü ifade eden en güzel ürünlerimizden luxury, evlerinize ihtişam katacak...

BETON SEHPA

beton kanepe
MOBİLYA MİKRO BETON KAPLAMA MALZEMESİ


Uygulama için gerekli tüm yardımcı malzeme ve uygulama kitapçığı ile...Tek ihtiyacınız düz bir zemin ve Cementare..

İ L E T İ Ş İ M

Küçükyalı Mahallesi, Şevkiçavuş Sokak.
No: 2-13 Maltepe / İstanbul 
info@cementare.com
+90 216 706 89 59

A B O N E  O L U N

Güncel ürün, haber ve kampanya bilgilendirmelerimiz için...

Designed with Mobirise - Get more